Ove godine naša je škola bila domaćin Županijske smotre učeničkih zadruga naše županije. Smotra se održala 28.svibnja 2024. u  dvorani naše škole uz prigodan program, natjecanje i zakusku. Naša ravnateljica smotru je otvorila u 10 sati uz hrvatsku himnu te prigodne riječi dobrodošlice našim gostima te podrške malim kreativcima i njihovim mentorima. Na natjecanju je sudjelovalo šest učeničkih zadruga i to: UZ Mali Ličani (domaćin), UZ Marta Vodarica iz Gospića, UZ Sokolac iz Brinja, UZ Ričina iz Pazarišta Klanac, UZ Vila Velebita iz Lovinca te UZ Most iz Kosinja. Povjerenstvo je obišlo sve štandove, poslušalo mlade zadrugare u izlaganjima o njihovim proizvodima, pogledalo njihove video uratke s prezentacijom svojih proizvoda te u konačnici vrednovalo i ocijenilo njihov rad, proizvode i izlaganje. Učenička zadruga koja je skupila najviše bodova i plasirala se na Državnu smotru učeničkih zadruga jest UZ Ričina iz Pazarišta Klanac. Ravnateljica naše škole potom je završnim riječima proglasila pobjednika te čestitala i svim ostalim sudionicima na sudjelovanju i time zatvorila ovogodišnju smotru malih kreativaca.

Voditeljica UZ Mali Ličani:

Sanja Ramljak