Dana 4.6.2024. godine učenici prvih razreda OŠ dr. Franje Tuđmana išli su na jednodnevnu terensku nastavu.

Učenici su krenuli na izlet u jutarnjim satima, a vozio ih je lokalni prijevoznik J. Knežević.

Prvo su se zaputili u Pećinski park Grabovača u Perušić. Tamo su imali stručno vodstvo, kao i organizirane radionice poslije obilaska špilje Samograd.

Nakon aktivnosti u Perušiću, učenici su se počastili ručkom u restoranu Prašina u Gospiću. Poslije ručka učenici su išli na trg gdje su imali slobodno vrijeme za igru i opuštanje.

Potom su posjetili Memorijalni centar „Nikola Tesla“ u Smiljanu gdje nas je dočekalo stručno vodstvo. Učenici su uživali u obilasku, a najviše u igraonici koja nas je dočekala na kraju obilaska.

Učenici su bili jako dobri, te su stoga nagrađeni dobrim vremenskim uvjetima, lijepo vrijeme pratilo ih je čitavim putem.

Učenicima su pravile društvo njihove učiteljice Nada Špehar i Marina Pešut.

Slike sa izleta.