Županijsko natjecanje u odbojci održano je 10. travnja 2024. g. u Otočcu.

Naša Škola sudjelovala je u kategoriji dječaka (7. i 8.) razreda i djevojčica (7. i 8.) razreda.
Sveukupno je bilo pet muških ekipa i šest ženskih ekipa. Nakon poduže borbe za svaki bod, sve ekipe dale su svoj maksimum.

U kategoriji dječaka  pobjedom nad Otočcem plasirali smo se u finale. U finalu je naša ekipa dječaka izgupila od Gospića i zasluženo osvojila drugo mjesto.  Čestitamo ekipi Gospića i njihovom mentoru te im želimo sreću na Državnom natjecanju.

Naše hrabre djevojčice  zasluženo su osvojile treće mjesto u konkurenciji  šest ekipa, a na Državnom natjecanju predstavlja nas ekipa Novalja kojoj  još jednom čestitamo i želimo sreću.

Hvala domaćinima na gostoprimstvu, sucima na odličnom suđenju i naravno, našim učenicima i mentorici Lidiji Kovač na odličnoj borbi.